EN

KIEROWNIK DZIEKANATU

Mgr Maria Konieczna

(bud.C I piętro pok.3144)
e-mail: mkonieczna@aps.edu.pl
Tel.: 22- 589-36-27

SEKRETARIAT DZIEKANA 

mgr Katarzyna Wojciechowska
(bud.C I piętro pok.3108)
e-mail: kwojciechowska@aps.edu.pl
Tel.:  22-589-36-26

DZIEKANAT - STUDIA STACJONARNE

(bud.C I piętro pok.3147)

Małgorzata Hryńków - sam. referent administracyjny e-mail: mhrynkow@aps.edu.pl
Irena Kotańska - sam. referent administracyjny e-mail: ikotanska@aps.edu.pl
Ewa Wild - sam. referent administracyjny e-mail: ewild@aps.edu.pl 

mgr Dominika Zińczuk - ref.administarcyjny e-mail: dzinczuk@aps.edu.pl

                                                                                                                                                 

 Tel.: 22-589-36-28/33

Godziny przyjęć:

pn, wt, pt – 10,00 – 13,30
środa       – 12,00 – 15,00

DZIEKANAT - STUDIA NIESTACJONARNE

(bud.C I piętro pok.3141)

Elżbieta Cepuch - sam. referent administracyjny e-mail: ecepuch@aps.edu.pl
Mgr Ewa Cieślikiewicz-Krawczyńska - starszy referent administracyjny e-mail: ecieslikiewicz@aps.edu.pl
Mgr Marzena Wieliniec - sam. referent administracyjny e-mail: mwieliniec@aps.edu.pl

Tel.: 22-589-36-29/34

Godziny przyjęć:  

poniedziałek -  10,00 - 13,30
wtorek – 10,00 – 13,30
środa - 12,00 – 15,00
czwartek - dzień pracy wewnętrznej
piątek – 10,00 – 13,30
sobota (w okresie zjazdów)  - 9,00 – 14,00

SEKCJA DS.PRAKTYK

(bud.C I piętro pok.3123)

Mgr Jolanta Prasek - sam. referent administracyjny e-mail: jprasek@aps.edu.pl
Tel.: 22-589-36-31

Godziny przyjęć:

pn, wt, pt – 10,00 – 13,30
środa       – 12,00 – 15,00

Koordynator praktyk na WNP

dr Ewa Dąbrowa

Dyżur: 2 i 4 środa miesiąca w godz.8,45 - 9,45 (p.3123)

Aktualności

14-02-2019

Wyrazy współczucia

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doktor Ewy Żabczyńskiej byłego pracownika naukowo-dydaktycznego naszej Uczelni, niezwykle ceniona przez studentów i nauczycieli akademickich pozosta…
28-01-2019

WEWNĄTRZUCZELNIANY KONKURS O FINANSOWANIE BADAŃ NAUKOWYCH

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o finansowanie badań.
08-01-2019

Miniatura 2

DECYZJĄ DYREKTORA NARODOWEGO CENTRUM NAUKI zostały przyznane środki finansowe na realizację działań naukowych w ramach konkursu Miniatura 2