EN

KIEROWNIK DZIEKANATU

Mgr Maria Konieczna
(bud.C I piętro pok.3144)
e-mail: mkonieczna@aps.edu.pl
Tel.: 22- 589-36-27

SEKRETARIAT DZIEKANA 

mgr Katarzyna Wojciechowska
(bud.C I piętro pok.3108)
e-mail: kwojciechowska@aps.edu.pl
Tel.:  22-589-36-26

DZIEKANAT - STUDIA STACJONARNE

(bud.C I piętro pok.3147)


Małgorzata Hryńków - sam. referent administracyjny e-mail: mhrynkow@aps.edu.pl
Irena Kotańska - sam. referent administracyjny e-mail: ikotanska@aps.edu.pl
Ewa Wild - sam. referent administracyjny e-mail: ewild@aps.edu.pl     

Tel.: 22-589-36-28/33

Godziny przyjęć:

pn, wt, pt – 10,00 – 13,30
środa       – 12,00 – 15,00

DZIEKANAT - STUDIA NIESTACJONARNE

(bud.C I piętro pok.3141)

Elżbieta Cepuch - sam. referent administracyjny e-mail: ecepuch@aps.edu.pl
Joanna Tyburek - sam. referent administracyjny e-mail: jtyburek@aps.edu.pl
Mgr Marzena Chorąży - sam. referent administracyjny e-mail: mchorazy@aps.edu.pl (zw.lekarskie)
Jadwiga Dróżdż – st. referent  administracyjny e-mail: jdrozdz@aps.edu.pl    

mgr Ewa Cieślikiewicz-Krawczyńska - starszy referent administracyjny e-mail: ecieslikiewicz@aps.edu.pl

 
Tel.: 22-589-36-29/34

Godziny przyjęć:       

środa -  12,00 - 15,00
piątek – 10,00 – 13,30
sobota (w okresie zjazdów)  - 10,00 – 14,00
niedziela (w okresie zjazdów) – 9,30 – 12,30

SEKCJA DS.PRAKTYK

(bud.C I piętro pok.3123)
Mgr Mieczysława Krawczyńska – specjalista e-mail: mkrawczynska@aps.edu.pl
Mgr Jolanta Prasek - sam. referent administracyjny e-mail: jprasek@aps.edu.pl
Tel.: 22-589-36-31

Godziny przyjęć:

pn, wt, pt – 10,00 – 13,30
środa       – 12,00 – 15,00

Aktualności

07-12-2017

NAGRODZONE DYPLOMY 2016 - IEA

INSTYTUT EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ WYDZIAŁU NAUK PEDAGOGICZNYCH AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ zaprasza do obejrzenia wystawy laureatek nagrody JM Rektora APS za najlepsze dyplom…
20-11-2017

Jubileusz Prof. Cz. Czabały

W piątek 24 listopada świętowaliśmy uroczyście 50-lecie pracy naukowej Profesora Czesława Czabały
29-11-2017

APS na Madagaskarze

Studenci III roku Psychologii Społeczności zorganizowali na terenie uczelni akcję APS na Madagaskarze. Projekt, koordynowany przez dr Annę Zajenkowską, miał na celu zapoznanie społeczeństwa akademicki…